środa, 1 kwietnia 2009

Świtezianka - głosowanie???

Nie będę ukrywała, że jestem trochę rozczarowana... Przyznam, że liczyłam na większy odzew. Z drugiej strony jednak sama nie znajduję czasu na hobbystyczne realizacje, zatem nie powinnam zakładać, że inni wyrabiają 400% normy (jak Finn nasza kochana - puszczam oko). Na nasz konkurs " Z literaturą na Ty" nadesłane zostały.... 2 prace. Tak, tak... Ni mniej , ni więcej- dwie. Bezsensowne byłoby więc głosowanie. W tej sytuacji obie autorki otrzymają mały dupersztyk (poprosimy o adresy). Oto nadesłane prace :
I'm a bit dissapointed...I must say I expected more designs for our poetry challenge - but on the other hand I know it's so hard to find time for your hobby during your normal life. Here are 2 projects inspired by the "Świtezianka" poem - I love them both and it's impossible to choose a better one, so I'll send a small gift to both of you, girls :*

1. Cynka :


2. Tymonsyl :

7 komentarzy:

cynka- Ewa Mrozowska pisze...

Tymonsyl!!!!
Piękna Twoja Świtezianka! Piękna!!!


miałam nadzieję, że moja, jakoś ujdzie w tłoku :-)
a tu tłoku nie ma...ups....

Agnesingap pisze...

No właśnie :) brak czasu to jest to - jak dla mnie doba powinna być o 12 h dłuższa. Ja chętnie bym wszędzie uczestniczyła ale....właśnie inne priorytety muszą być na 1 miejscu..
Mi podoba się nastrój pracy Tymonsyl :))

tymonsyl pisze...

No, Twoja też Cynka - pełna romantyczność i tajemnica. Ja liczyłam na tłok:), żeby coś więcej popodziwiać- ja na niebiesko, Ty na różowo, pomyśl, co tu się mogło dziać! Pozdrawiam!

Dag-eSz pisze...

Obie są piękne i oddają charakter wiersza :D

Rybiooka pisze...

Ja już się wygodnie rozsiadam aby zagłosować....
Gratuluję dziewczyny !!!Obie prace interesujące.
Co do 400% normy to jest trochę tych wyzwań....pogubić się można ;D

Olga Heldwein pisze...

a ja gratuluje dziewczynom sama sie zamierzalam kilkanascie razy ale niestety pana Adama ugryść nei umialam. mysl eze to nei kwestia braku czasu ale naprawde ciezki temat :)

coco.nut pisze...

tylko dwie, ale za to jakie!!!

no i nie da się ukryć, że temat raczej trudny ;)