poniedziałek, 16 lutego 2009

W krainie bieli - niezapominajka / In the land of white - reminder

Dokładnie za tydzień upływa termin nadsyłania prac na zimowy konkurs scrapowy "W krainie bieli", który Craftowo organizuje wraz ze sklepem internetowym ScrapArt. Wszystkie szczegóły konkursu i nagrodę możecie przypomnieć sobie tutaj, teraz jeszcze raz w skrócie zasady:
Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać tradycyjny layout (lub jak kto woli scrap) zimowy o temacie "W krainie bieli" - ten tekst może się pojawić na pracy, ale nie jest to obowiązkowe; tytuł umieszczony na pracy może być dowolny, ale poruszamy się w obrębie tematyki zimowej. Praca powinna zawierać minimum jedno zdjęcie i być nie starsza niż początek tego roku (czyli uwzględniamy prace styczniowe). Wykorzystane materiały są absolutnie dowolne i zależą tylko od inwencji uczestniczek :)
Wymiar pracy: od 20x20 do 30x30 cm.
Termin nadsyłania prac : 23 lutego 2009 - oczywiście do północy :)
E-mail: craftowo@gmail.com
We'd like to remind you about our scrapbooking contest "In the land of white" - next Monday is a deadline for sending your layouts on our email.
To join the challenge just prepare a layout of 8"x8" (or bigger) connected with the topic - the whole text doesn't have to be shown on your project. Use papers and embelishments which you like - there're no rules about it, but he whole lyout have to be in the winter mood of course. The deadline is 23rd February. Our emai is: craftowo@gmail.com. We'll be pleased to see you in our challenge!

A na zachętę - żeby nie było, że tylko was namawiamy do scrapowania - mój wydziergany wczoraj mixmediowy blejtram - oczywiscie absolutnie pozakonkursowo - nawet nie spełnia wymagań wymairowych i na pewno nie jest scrapem tradycyjnym :)
Zdjęcie jest hm... nienajlepsze, ale jeśli sie uda - jutro się poprawię (kochamy nawrót zimy, kochamy...)
And to encourage you here is my non - contest layout on canvas - I've made it for fun yesterday and the photo is bad - but we've got a terrible winter weather now, I hope to change it tommorow for a better one :)


Kraina bieli I

Czekamy na wasze prace!

7 komentarzy:

Nulka pisze...

o.O jezuuuu ten kruk/wrona (?) na ramieniu.... mój najgorszy sen... brrr

blejtram świetny! kradnę go na inspirujemy :))

Nowalinka pisze...

Cudna praca...tak tak, pamiętam, ale przy takiej moja blednie jeszcze bardziej...

finnabair pisze...

no moja jest całkiem pozakonkursowa, poszalałam sobie :)

finnabair pisze...

a zaraz zajrzę do skrzynki czy twoja już jest ;P Mam nadzieję, że JUŻ jest :) i proszę bez marudzenia, więcej wiary w siebie, biust do przodu i jedziemy :)
:*
dzięki jeszcze raz :)

greglis pisze...

Nie mogę sie napatrzeć na tę pracę. jest cudowna, taka mroźna i delikatna.

Agato.Art pisze...

mrożna,zimowa i tajemnicza...
bardzo piękna:)pozdrawiam
p.s może kiedyś ja się odważę:)i coś zrobię?

mamuta pisze...

Ale sierota jestem ...
Przed chwilą skończyłam scrapka, szkoda, że po czasie ...

Hehehe ...

:(