wtorek, 30 czerwca 2009

Wojowie

Nadszedł wreszcie koniec naszej zabawy, w której co miesiąc brałyśmy na warsztat fotki nadsyłane przez jedną z nas, i w której każda pokazywała swoją ich interpretację.
Zdjęcia Kacpra i Franka zamykają (choć z pewnością nie na zawsze i nie definitywnie) ten cykl. Przyznam szczerze, że po zmaganiach z Paniami na placu budowy, z Miłośniczkami bydła domowego czy Miłośnikami obślizgłych stworzeń (dobrze, że nie wszystkie z nas były takimi zołzami) , starałam się wybrać zdjęcia w myśl zasady "Ja wam pokarzę"! No i zapomniałam przy tym, że i ja będę musiała się z własnymi fotkami zmierzyć (hahaha - kto mieczem wojuje...).


Oto interpretacje :

Moniq75k - Bardzo lubię te zdjęcia - niosą ze sobą ogromny ładunek ciepłych wspomnień. Mali chłopcy przyodziani (częściowo) w rynsztunek dawnych zbrojnych wojów prezentowali się naprawdę przekomicznie. Świadomość, ile ta zabawa sprawiła im frajdy - bezcenna :)


Gulka - Nooo.. prawdziwi pogromcy smoków. :)


Finn - Kilka słów do mikrofonu:
Zdjęcia zbiły mnie z lekka z tropu, bo nie miałam w zasadzie koncepcji, jak przedstawić chłopaków sensownie w nasuwającym się w pierwszej chwili "średniowiecznym" stylu...wtedy, pewnego poranka zaświtał mi w głowie szatański plan... panowie obok siebie wyglądają jak zamaskowani, mocno podejrzani osobnicy poszukiwani przez prawo..cóż. Efekty widać ;P

Agnieszka Anna -

Fryne -

UHK

2 komentarze:

Molly pisze...

Wszystkie prace są świetne ;)) Dwa zdjęcia, a tyle różnych koncepcji xP

meanwhile pisze...

finn wymianta!